2021-ųjų pavasario-vasaros tendencijos: šerbeto pastelė ir ryškios detalės | Soulz.lt
2021 02 11

2021-ųjų pavasario-vasaros tendencijos: šerbeto pastelė ir ryškios detalės

Atrodo, kad šio pavasario laukiame tarytum išganymo. Juk tikėtina, kad pagaliau iš spintos išsitrauksime visus naujus savo pirkinius, kurie dar nuo rudens kabo su etiketėmis. Tačiau ar besirūpindamos šiltais žieminiais batais, jau spėjote pagalvoti apie gaivias pavasariškas spalvas, lengvus audinius ir vasarišką gaivą spintoje? Jei pasiruošti dar nespėjote, pristatome jums mados tendencijas, kurios bus aktualios šiltuoju 2021 metų sezonu.

Saulėta geltona

Visas mados pasaulis išsijuosęs laukia, kol Pantone paskelbs metų spalvas, o vos tik jos išvysta internetų šviesą - skuba pildyti fizinių ir virtualių parduotuvių lentynas metų spalvos drabužiais. 2021-ieji - pilkos ir ryškios geltonos spalvos metai, todėl šios spalvos derinių gatvėse tikrai netrūks. Pilka spalva deriniuose nugesina ryškią geltoną, todėl deriniai atrodo gaivūs, bet subalansuoti. Tad jei jūsų spintoje nesipuikuoja nei vienas geltonas drabužis ar aksesuaras - pats metas juo pasirūpinti.

Nemirštanti pastelė

Nepaisant jau minėtosios geltonos spalvos, šį sezoną podiumuose dominuoja ir kitos, tačiau ne tokios ryškios, o gana pastelinės spalvos - rožinė, mėlyna, violetinė, žalsva, akvamarino. Tuo pačiu niekur nedingsta ir rusva, kreminė spalvos. Tarpusavyje derinkite švelnius, tačiau spalvingus tonus ir nebijokite atrodyti it gaivaus šerbeto paletė.

Pasiskolinau iš vyro spintos

Nors oversized švarkai jau kuris laikas nieko nestebina, tačiau šiemet jie keliasi į kitą lygį ir grįžta dar didesni, su specialiai padidintais pečiais. Tokie švarkai tinka absoliučiai visur - prie džinsų jie atrodys kasdieniškai, prie plačių lengvų kelnių - itin stilingai, o prie šilkinės suknelės ir aukštakulnių, sujuosti diržu - tarsi nužengę nuo žurnalo viršelio. Liemenuoti ir itin priglundantys švarkai keliauja giliai giliai į spintą ir užleidžia dienos šviesą savo platiesiems broliams.

Prabangus sportas

Praėjusiais metais laisvalaikio drabužiai tapo daugelio TOP preke. Šiemet, nors nekantraujame pradėti puoštis, sporto ir laisvalaikio tematika išlieka aktuali, tačiau pasikelia į kiek elegantiškesnį lygį. Laisvalaikio drabužius galime derinti su puošniais batais ir rankinėmis, klasikinę medvilnę keisti į žvilgantį šilką, sportinius batelius derinti prie suknelių, o lengvus sijonus - su džemperiais.

Džinsai

Galbūt skamba kiek juokingai, nes džinsus jau daugelį metų laikome klasika ir visišku spintos kapsulės pagrindu. Tačiau šiemet džinsai pasirodo visai kitokiuose amplua ir juos į savo spintas įsileidžia net ir tos fashionistos, kurios įprastų drabužių vengia. Aukštu liemeniu, žemintu liemeniu, itin platūs, trumpinti, spalvoti, su įsiuvais, plėšyti, kulotės ar trumpinti iki šortų. Pasirinkimas toks platus, kad tikrai rasite sau tinkamą variantą.

Šviesūs ilgaauliai

Ilgą laiką ilgaauliai batai buvo laikomi šaltojo sezono apavu, o priderinus juos prie trumpo sijono ir pėdkelnėmis nedengtų kojų, galėjai būti palaikyta mažų mažiausiai keista. Šiais metais spintos gilumoje paliekame batus virš kelių, įsileidžiame žemesnius, vos siekiančius kelius ir dažome juos šviesia spalva! Baltos ir kreminės spalvos ilgaauliai batai užkariauja gatves ir yra nešiojami ne tik prie aptemptų kelnių, bet ir prie megztų suknelių ar šilkinių sijonų.

Galvos papuošalai

Jau praėjusiais metais galėjome stebėti plačių, 90-ųjų stiliaus plaukų gumyčių bei plastikinių segių renesansą, tačiau šiemet stebėsime atgimsiančias spavingas skareles, nešiojamas plaukuose. Jas ypač mėgo Jacqueline Kennedy, todėl šią vasarą drąsiai semkitės idėjų iš jos. Lengvos skarelės plaukuose pagyvina šukuoseną, tampa spalvingu akcentu ir prideda žavaus vėjavaikiškumo.

Ar jau nusprendėte, kuri naujojo sezono tendencija jūsų mėgstamiausia?

Share:
facebook-icon
pinterest-icon