Grąžinimas ir keitimas

 

Prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos. Grąžinimas visada NEMOKAMAS!

Nedėvėtas, netikusias ar brokuotas prekes, užsakytas iš Soulz.lt, grąžinti galima per 14 dienų nuo gavimo dienos. Prekių etiketės ar pakuotės neturi būti nuimtos ar kitaip pažeistos (tai netaikoma brokuotoms prekėms). Galima grąžinti maudymosi kostiumėlius ir glaudes, kurių apsauginiai įklotai nėra pažeisti. Grąžinti negalima tik apatinio trikotažo.

Grąžinti galima šiais būdais:

1. Į bet kurią „Aprangos galerijos" parduotuvę*. Tai pats paprasčiausias būdas,nes nereikia nieko pildyti ar siųsti,tiesiog atnešti prekes į parduotuvę ir parodyti užsakymo QR kodą.Jeigu už prekes mokėjote užsakymo pristatymo metu,Jūsų nurodytu el. paštu gausite laišką su nuoroda į prekių grąžinimo formą,kurioje galėsite įvesti banko sąskaitą,į kurią bus grąžinti pinigai už prekes.

*prekes atsiimti ir grąžinti didžiuosiuose prekybos centruose galima bus tik su galimybių pasu

2. per kurjerį. Jeigu turite SOULZ paskyrą,tereikia nueiti prie užsakymo ir paspaudus mygtuką „Grąžinti" užpildyti grąžinimo formą (jeigu už prekes mokėjote užsakymo pristatymo metu,grąžinimo formoje turite nurodyti banko sąskaitą,į kurią reikia grąžinti pinigus už prekes). Jeigu nesate registruotas vartotojas,nuorodą rasite laiške,patvirtinančiame užsakymo išsiuntimą "Siuntinys išsiųstas". Tą pačią dieną su jumis susisieks kurjeris ir su juo susiderinsite prekių paėmimo laiką. Vieno užsakymo prekes reikia supakuoti į vieną dežutę ir tvarkingai užklijuoti. Siuntos lipduką atveš kurjeris.

3. per paštomatą. Jeigu turite SOULZ paskyrą,tereikia nueiti prie užsakymo ir paspaudys mygtuką "Grąžinti" užpildyti grąžinimo formą (jeigu už prekes mokėjote užsakymo pristatymo metu,grąžinimo formoje turite nurodyti banko sąskaitą,į kurią reikia grąžinti pinigus už prekes). Jeigu nesate registruotas vartotojas,nuorodą rasite laiške,patvirtinančiame užsakymo išsiuntimą "Siuntinys išsiųstas. Netrukus gausite el. laišką su PIN kodu Ir pasirinktu paštomatu,į kurį reikia pristatyti prekes. Vieno užsakymo prekes reikia supakuoti į vieną dežutę ir tvarkingai užklijuoti. Siuntos lipduką atspausdins paštomatas.

Už dovanų pakavimą pinigai negrąžinami.

Keitimas šiuo metu nėra galimas. Norėdami pakeisti prekę,ją grąžinkite ir užsisakykite naują.

Užsakymo atšaukimas ir grąžinimas perkant dovanų kortele:

  • Užsakymo atšaukimo ir grąžinimo atveju pinigai grįš į tą pačią dovanų kortelę, kuria apmokėjote atliekant užsakymą, todėl perkant prekes su fizine dovanų kortele, prašome ją išsaugoti, kol įsitikinsite, jog prekės Jums yra tinkamos.