2020 12 15

2020-2021 metų žiemos tendencijos vyrams ir moterims: šiltai, tačiau ne ką mažiau stilingai

Vos pirmajam šaltukui pradėjus žnaibyti nosį, nejučia imam ir susisukam į šilčiausias striukes bei paltus. Atrodo - vienas du ir madai bei stilingoms detalėms mūsų deriniuose neliko vietos. Tačiau atvėsusių orų jokiais būdais nereikėtų išsigąsti - drabužių prekiniai ženklai šią žiemą pasirengę jus apvilkti pačiais stilingiausiais, tačiau tuo pat metu šąlti neleidžiančiais drabužiais.

Močiutės liemenė - mados tendencijų viršūnėse

Jei jau spėjote pamiršti močiučių pamėgtas megztas vilnos liemenes, jas prisiminti padės parduotuvių lentynos, mat tokių liemenių jose rasite ne vieną ir tikrai ne dvi. Liemenės šį sezoną staigiai šovė į mados tendencijų topus ir panašu, kad neketina greitai iš jų trauktis. Iš tiesų, tai labai universalus ir patogus drabužis - nešiokite ją su klasikiniais marškiniais, su trumparankoviais marškinėliais, ar net su šilkinėmis palaidinėmis. Jos ir papuoš, ir sušildys.

Pūkinės striukės renesansas

Jei praėjusiais metais nusprendėte, kad pūsta pūkinė striukė tikrai ne jums, šių metų tendencijos gali padėti persigalvoti. Pūstos pūkinės striukės išgyvena tikrą renesansą ir jas nešioja tiek mokyklinukai, tiek madingiausios Holivudo žvaigždės. Puiku ir tai, kad tokios striukės ne tik tinka prie įvairiausių drabužių ir avalynės, bet ir yra labai patogios, šiltos ir leidžia po apačia užsivilkti net ir labai storą megztinį. Jei klasikinės pūkinės striukės savo spintoje kabinti nenorite, atkreipkite dėmėsį į pūstus, dirbtinės odos modelius. Jie šiemet - yaptingai madingi.

Laisvė mūsų kojoms

Nors daugybę metų aptempti skinny džinsai buvo tikras seksualumo etalonas, tačiau pastaruoju metu į moterų spintas įsisuka laisvumas, vėjavaikiškumas ir nesuvaržytas profesionalumas. Šią žiemą rinkitės ne tik platėjančius džinsus, bet ir plataus modelio tiesias kelnes su kantu, kurias puikiai priderinsite tiek prie megztinių, tiek prie oversized tipo švarkų. Žiemos metu patartina rinktis storesnes vilnos kelnes, tačiau jei spintoje jau kaba plonesnės, drąsiai po jomis mūvėkite pėdkelnes.

Share:
facebook-icon
pinterest-icon