2021 07 14

EN2021 pavasario-vasaros tendencijos: kuo šiais metais rengiasi stilingi vyrai?

en 

Turbūt niekam nenuostabu, kad šį sezoną garsiausi pasaulio dizaineriai pavertė optimistišku ir kupinu vilčių. Šias sąvokas jie prilygina ryškioms spalvoms, įvairių modelių sportiniams kostiumaims su stilingais akcentais, didelėms, plačioms kelnėms, įvairiems sandalams ir net gėlėms. Pasižvalgykite, kokios tendencijos šiais metais vyrauja vyrų madoje.

Specifinė darbo apranga - ne tik darbe

Specifinių darbo drabužių pritaikymas madoje jau kuris laikas nėra naujiena, o šiemet dizaineriai į gatves išleidžia daugybę stilingų jų variacijų. Nuo plačių, su daugybe kišenių, kareiviškas primenančių kelnių iki iš safario pasiskolintų strūktūruotų marškinių. Vasaros sezonu medžiagos lengvėja, tačiau kirpimai išlieka tokie patys - tiesūs, tvarkingi, geometriški.

Bomberio sugrįžimas

Nors bomber stiliaus striukė anokia čia naujiena, tačiau šiemet ji išgyvena renesansą ir grįžta į visų stilingų vyrų spintas. Pasirinkimas didžiulis - nuo plonų, šilko tekstūros spalvingų striukių, iki masyvių, kišenėmis ir stambiais užtrauktukais puoštų drabužių. Tačiau pats pačiausias variantas šiam sezonui - plačią lakūno striukę primenantis bomberis, kuris tiks tiek prie džinsų, tiek prie klasikinių kelnių.

Share:
facebook-icon
pinterest-icon